Академія
рекреаційних технологій і права

Як в Академії відзначали Міжнародний день студентського спорту

Як в Академії відзначали Міжнародний день студентського спорту
Колектив та студенти Академії рекреаційних технологій і права підтримали ініціативу відзначення Міжнародного дня студентського спорту та провели флешмоб «В здоровому тілі – здоровий дух». На території навчального закладу студенти продемонстрували, що Україні потрібна здорова нація.

Проведений захід покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту для молодого покоління, залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоровʼя і довголіття! Одним з пріоритетних напрямків діяльності Академії рекреаційних технологій і права є популяризація здорового способу життя не лише серед студентів і професорсько-викладацького складу, а також серед громадськості міста.


Академія – вищий навчальний заклад України, в якому навчається найбільша кількість студентів національного та світового рівнів – переможці та призери обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань; Олімпійських, Дефлімпійських та Паралімпійських ігор. З кожним роком число знаменитих студентів, які поповнюють скарбничку нагород Академії, примножується.

Також, з нагоди Міжнародного дня студентського спорту викладачі- практики кафедри здоровʼя людини та фізичної реабілітації Академії провели різноманітні лекторії, дебати на тему здорового способу життя.
Дата публікації 20.09.2017