Академія
рекреаційних технологій і права

В АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА святкували День працівника освіти

В АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА святкували День працівника освіти
В АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівника освіти. Розпочав свято заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України, депутат обласної ради – Карпюк Роман Петрович. Він щиро привітав з Днем працівника освіти та побажав усім присутнім міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві.

До привітань приєдналися перший проректор-проректор з навчально-виховної роботи Академії рекреаційних технологій і права, кандидат політичних наук, доцент Стасюк Людмила Леонідівна та директор Луцького коледжу рекреаційних технологій і права Костів Надія Іванівна.
Також під час урочистостей була присутня Теліпська Катерина Василівна – начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. За сумлінне виконання посадових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти були нагороджені ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ ОБЛАСНОЇ РАДИ: Дубень Анастасія Іванівна, викладач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації;

Косинський Едуард Олександрович, старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації; Савчук Ігор Володимирович, старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації; Стасюк Олександр Леонідович, завідувача кафедри права. За сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток вищої школи, підготовку висококваліфікованих кадрів, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти оголошено ПОДЯКУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Гарасюк Діані Миколаївні, старшому викладачеві кафедри туризму; Герасимюк Лесі Сидорівні, старшому викладачеві кафедри документознавства та інформаційної діяльності, заступнику завідувача відділу з навчально-виховної та наукової роботи.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено ГРАМОТАМИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ таких працівників Академії: Гусєва Юрія Михайловича, викладача кафедри права; Фукс Людмилу Петрівну, старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації.

За професійне виконання своїх посадових обов’язків, організацію профорієнтаційної роботи, активну участь у становленні та розвитку Академії був нагороджений ГРАМОТОЮ викладач кафедри «Педагогіка вищої школи», відповідальний секретар приймальної комісії Распопов Євгеній Іванович. Також за плідну сумлінну працю, високий професіоналізм, здійснення профорієнтаційної роботи, значний внесок у справу навчання та виховання студентської молоді оголошено ПОДЯКУ таким працівникам Академії: Зимоніній Маргариті Миколаївні, головному бухгалтеру; Остапчук Любові Олександрівні, адміністратору бази даних з обслуговування Єдиної державної електронної бази даних з питань освіти; Решетило Нелі Володимирівні, завідувачу відділу з навчально-виховної та наукової роботи; Савчук Надії Антонівні, доценту кафедри «Педагогіка вищої школи»; Сілюк Вікторії Юріївні, інспекторові відділу з навчально-виховної та наукової роботи.

Окрасою заходу був святковий концерт, підготовлений студентами Академії та Коледжу, який зарядив усіх присутніх позитивом і гарним настроєм.
Дата публікації 30.09.2017