Академія
рекреаційних технологій і права

Капелан на передовій – з хрестом проти куль!

Капелан на передовій – з хрестом проти куль!
Інтерактивний захід приурочений Дню захисника України «Капелан на передовій – з хрестом проти куль»! З нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня народження Української Повстанської армії, Дня Українського козацтва та Дня Захисника України в Академії відбувся інтерактивний захід «Капелан на передовій – з хрестом проти куль».
Захід проводився з метою вшанування мужності та героїзму Захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Студенти та викладачі мали нагоду зустрітися з настоятелем храму Івана Предтечі Української Православної церкви Київського патріархату Отцем Володимиром Трушем, який неодноразово бував в гарячих точках на Сході України.
Отець Володимира розповів присутнім в залі про свою поїздку в зону АТО у якості військового капелана, та як православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. Священик поділився враженнями про буденне життя на передовій та про труднощі з якими стикаються бійці.

В кінці заходу завідувач кафедри педагогіки вищої школи, кандидат психологічних наук – Савчук Надія Антонівна від імені ректорату вручила подяку Отцю Володимиру за патріотизм, активну громадську позицію, підтримку воїнів АТО, та з нагоди Дня захисника України. Такі зустрічі необхідні молоді для підняття патріотичного духу, також вони повинні знати про реальні події, які відбуваються на Сході України та бути готовими захистити свою Батьківщину.
Дата публікації 13.10.2017