Академія
рекреаційних технологій і права

Зупинимо корупцію разом

Зупинимо корупцію разом
Для працівників та студентів Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права відбулася лекція з питань запобігання корупції в освітній галузі «Зупинимо корупцію разом!», ініціатором проведення якої виступила кафедра права за участю Мирослави Хлистік, в.о. начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.
Учасникам інформаційно-освітнього заходу конкретизували деякі поняття Закону України «Про запобігання корупції», розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, навели приклади, як протидіяти корупції і в житті, і в службовому середовищі, як діяти у разі надходження пропозиції неправомірної вимоги / подарунка.

У ході лекції зверталась увага на те, що рівень поширення корупції є одним з індикаторів розвитку суспільства, його моралі, політичного, економічного та соціального стану держави загалом. Саме тому, життєвою необхідністю подальшого розвитку держави є протидія корупції. Дане питання є актуальним для суспільного прогресу, нормального життя та запобігання іншим викликам і загрозам. Розглянута проблема є важливою як у теоретичному, так і в практичному аспектах і стосується всіх сфер людської діяльності.

Присутні у залі мали можливість активно долучитися до обговорення актуальних питань та отримати відповіді на найбільш суперечливі питання. Після завершення лекції слухачі мали можливість продовжити спілкування з лектором й поставити індивідуальні питання та висловили побажання щодо майбутніх подібних зустрічей. Для студентів спеціальності «Право» організаторами лекції було проведено юридичну вікторину з врученням дипломів переможцям і призерам. Викладачам кафедри права було вручено подяку за співпрацю та сприяння у проведенні правознавчої вікторини «Правовий світогляд».
Дата публікації 06.12.2017