Академія
рекреаційних технологій і права

Попереджений, отже захищений!

Попереджений, отже захищений!
Для студентів Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права з метою формування умінь та навичок ведення здорового способу життя був проведений виховний захід на тему – «Попереджений, отже захищений!», на який були запрошені Левчук Сергій Васильович – лікар Волинського обласного центру здоров’я та Басік Ярослав Анатолійович – лікар-нарколог Волинського обласного наркологічного диспансеру.
На початку виховного заходу відбувся флешмоб «Я здоровий і вакцинований» для того, щоб молодь знала про успіхи, які забезпечують профілактичні щеплення, та що завдяки вакцинації у світі були врятовані мільйони людських життів; що інфекції, які мали широке розповсюдження, стали керованими; що наше здоров’я – в наших руках.
Сергій Левчук зауважив, що основою життя людини є здоровий спосіб життя, правильне, корисне харчування, заняття спортом та робота над своїм фізичним станом. Лектор намагався донести до аудиторії інформацію, щоб студенти замислились про шкоду куріння, алкоголю, нездорової їжі; а також зрозуміли, що здоров’я – це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів.
Заставив задуматися присутніх в залі лікар-нарколог Ярослав Басік, давши характеристику наркотичним засобам та оцінивши згубний вплив на організм людини. Виступаючий зосередив увагу студентів на тому, що наркоманія – це не пустощі, не проведення вільного часу в товаристві друзів, а небезпечна хвороба; що не кожному вдається вирватись з її полону, і яка зможе призвести до смерті в молодому віці.
Наприкінці виховного заходу працівники медичних закладів побажали студентам міцного здоров’я, наснаги для подальшого повноцінного життя і не забувати про свої звички та їхній вплив на організм та здоров’я.
Дата публікації 23.02.2018